Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Kthjellime dhe vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat ditën sotme

po lexohet

Zonat Bregdetare dhe Ultësira perëndimore do te mbizotërohen nga moti i qëndrueshmen gjate gjithë ditës.

Ndërsa ne zonat malore parashikohet te ketë kalime te pakta vranësirash ne orët e mesditës dhe pasdites.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, por do te rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 37°C.

Era do fryjë mesatare ne toke dhe e forte ne det me shpejtësi 45 – 50 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 – 5 ballë.

të fundit

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Ju keni shtylla të forta mbështetjeje përreth jush. Ka drita udhëzuese që ndihmojnë për të treguar rrugën Përdorni mbështetjen...

të ngjashëm