Sunday, May 28, 2023

|

Publikohen fotot e rralla të Princeshë Dianës me bikini(FOTO)

po lexohet

Princesha Diana vazhdon të jetë ende princesha më e komentuar dhe ndoshta më e dashur nga njerëzit. Largimi i papritur i saj nga jeta, si pasojë e një aksidenti tragjik, ka lënë shumë pikpyetje.

Megjithatë, herë pas here, mediat e huaja sjellin foto të pa-publikuara të saj, pasi interesi vazhdon të jetë i madh.

Së fundmi, janë publikuar disa foto të rralla, ku Princesha Diana shfaqet me rroba banje. Ajo duket simpatike dhe elegante si gjithmonë, në fotot që besohet se janë bërë në vitin 1990, 2 vite përpara se të ndahej nga Princi Charles.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm