Friday, June 9, 2023

|

Plas debati i ashpër në studio, sociologu i njohur i përvishet Jorit dhe Deas: Nuk e meriton një titull të till

po lexohet

Sociologu Ergys Mërtiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas” së bashku me Dea Mishel dhe Jori Dellin, me të cilat pati edhe një debat në studio.

Teksa flisnin për termin “influencers”, siç pretendojnë të jenë dy vajzat në rrjete sociale, Ergysi u shpreh se ato nuk “meritojnë” të kenë një titull të tillë.

Kjo pasi nuk kanë një zanat dhe s’mund të japin mend në fusha që s’i takojnë.

Dea dhe Jori e kundërshtuan, duke thënë se njëra është arkitekte e tjetra inxhiniere, mirëpo ky nuk u duk argument bindës për sociologun, siç mund ta ndiqni në bisedën e mëposhtme me vajzat.

të fundit

“E kam zemrën shumë të dobët”/ Përse u përlot Romeo në dasmën e Elgit Dodës?

Sot në emisionin “Ftesë në 5” u transmetuan xhirime dhe intervista nga dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës...

të ngjashëm