Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Përplasja mes Olsi Bylykut dhe Top Medias përfundon në gjykatë, publikohet padia

po lexohet

Përplasja publike mes Olsi Bylykut dhe medias Top Channel ka përfunduar në gjykatë.

Ditën e sotme aktori ka publikuar fletë thirrjen nga gjykata ku ai njoftohet të paraqitet pas padisë që Top Media ka bërë ndaj tij për shkaktim dëmi.

Ai ka ironizuar televizionin duke shkruar: “Gabim i madh shumë”.

Olsi Bylyku ka ngritur vazhdimisht pretendime për daljen e tij nga shtëpia, duke deklaruar se eliminimi nuk u bë nga votat e publikut, por nga produksioni.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm