Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

I bëri surprizën me karafila nga qielli, Romeo i dhuron Heidit lulen e Donaldit: Zëre se ta ka sjellë ty

po lexohet

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Vetëm pak më parë një helikopter ka kaluar mbi shtëpinë e “BBV3” për Romeon. E këtë herë nga fansi i tij më i zjarrtë, binjaku i tij Donaldi, i cili ka hedhur nga helikopteri karafila për vëllain e tij. Më pas Romeo ka marrë një nga karafilat dhe ia ka dhënë Heidit duke i dhuruar edhe një puthje e duke i thënë se është njejtë sikur ia ka sjellë Donaldi.

Romeo: Zëre se i ka sjellë Donaldi për ty!

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm