Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Pas konfliktit të bujshëm, postimi i befasishëm i Encës flet shumë për raportin e saj me Noizyn(VIDEO)

po lexohet

Bashkëpunimet e dyshes Noizy dhe Enca shkaktuan bujë disa vite më parë në show bizz-in shqiptar.

SHIKO KËTU:

Në vitin 2017 dyshja i dha fund miqësisë së tyre dhe që prej asaj kohe nuk janë parë më bashkë, në asnjë bashkëpunim apo diçka tjetër.

Mirëpo këngëtarja Enca ditën e sotme ka ardhur me një postim të papritur në llogarinë e saj personale në “Instagram” teksa ka shpërndarë një prej bashkëpunimeve të saj me rap-artistin shqiptar, por jo më kot.

Kjo pasi kënga e tyre me titull “Ata nuk e dinë” sot bën plot 10 vite që nga lancimi i saj në treg.

Por a tregon kjo një shenjë se marrëdhënia mes tyre është rregulluar dhe çdo keqkuptim apo marrëveshje është lënë në të shkuarën? Mbetet për t’u parë…

të fundit

I fshiu këngën në YouTube, reagon ish-menaxheri i Tayna-s: Do ishte e lirë si zogu nëse do…

Ish-menaxheri i Tayna-s ka reaguar pasi i fshiu reperes këngën e saj të fundit “Si ai” në YouTube, duke...

të ngjashëm