Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Miliarderi grek ngacmon në koncert këngëtaren shqiptare, i ngjitet në skenë

po lexohet

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira është përballur me një incident aspak të këndshëm në momentin që po përformonte në një koncert në Greqi.

SHIKO KËTU:

Djali i miliarderit grek Evangelos Marinakis i është ngjitur në skenë dhe ka nisur ta bezdisë duke ju afruar dhe e ka prekur pa dëshirën e saj. Këngëtarja shqiptare përpiqet që të largohet prej tij, por ai vazhdon ta ngacmojë.

Nga pamjet lihet të kuptohet se djali është në gjendje të dehur, por pavarësisht situatës, sigurimi nuk ka ndërhyrë.

të fundit

I fshiu këngën në YouTube, reagon ish-menaxheri i Tayna-s: Do ishte e lirë si zogu nëse do…

Ish-menaxheri i Tayna-s ka reaguar pasi i fshiu reperes këngën e saj të fundit “Si ai” në YouTube, duke...

të ngjashëm