Sunday, July 14, 2024

|

spot_img

Pamela Anderson nuk njeh moshë, modelja publikon foto nudo nga shtrati dhe i vë ‘flakën’ rrjetit (FOTO)

po lexohet

Modelja bukuroshe Pamela Anderson duket se nuk pyet për moshë. Së fundmi 53 vjeçarja ka publikuara dy foto nudo nga shtrati që nuk i lënë shumë vend imagjinatës.

Kjo nuk është hera e parë që modelja pozon nudo, megjithatë sërish e ka rrëmbyer vëmendjen e madhe të ndjekësve të saj të cilët kanë vërshuar me komente.

Në fillim të muajit korrik, bukuroshja festoi 53 vjetorin, por siç shihet nga fotot, mosha s’përbën aspak problem për të.

Screenshot_2.jpg
Screenshot_3_copy.jpg
Screenshot_4_copy.jpg
Screenshot_5_copy.jpg
Screenshot_6_copy.jpg
Screenshot_7.jpg

të fundit

Të rinjtë e “plakur”, zbuloni rreziqet e jetës pa aktivitet

Vitet e adoleshencës dhe rinisë janë të rëndësishme dhe përkojnë me kohën kur aktiviteti fizik i njeriut supozohet të...

të ngjashëm