Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Pa reçipeta dhe me duar tek gjoksi, Era Istrefi provokon ulur në makinën luksoze (FOTO)

po lexohet

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar, diasporën dhe më gjerë. Kënga e saj ‘bonbon’ u bë hit në shumë vende të botës.

Era, motra e Nora Istrefit është mjaftueshëm aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram, nga ku poston foto dhe video shumë të bukura, shpeshherë edhe provokuese, si këto të fundit.

Bukuroshja shihet të ketë veshur një palë pantallona ngjyrë leopard dhe sipër vetëm një copë e cila i mbulon gjoksin, por pa reçipeta. Me flokët bjondë e të lëshuar, me sytë shkëlqyes, fansat kanë mbetur “me gisht në gojë”.

 

View this post on Instagram

 

She gon pull up in double R’s you can see the stars

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm