Friday, June 9, 2023

|

Moti mund t’ju prishë planet për plazh, ja si do të jenë temperaturat sot

po lexohet

Dita e sotme do të karakterizohet nga mot me diell dhe temperatura të larta në pjesën më të madhe të vendit, por priten edhe reshje të dobëta në disa qarqe.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë, Dibër dhe Durrës.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 31°C

në vendet e ulëta: 20 / 36°C

në vendet malore: 16 / 32°C

ERA

Era pritet të fryjë mesatare deri e fortë, sidomos në bregdet.

117056350_1757970244356814_869180188129539897_o.jpg

të fundit

“E kam zemrën shumë të dobët”/ Përse u përlot Romeo në dasmën e Elgit Dodës?

Sot në emisionin “Ftesë në 5” u transmetuan xhirime dhe intervista nga dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës...

të ngjashëm