Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Në pozicione delikate, Enca ‘tërbon’ gjith pushuesit e jugut (FOTO)

po lexohet

Enca ka pak ditë që ka publikuar projektin e saj të fundit me Don Xhon, titulluar “Break Down”, projekt i cili ka rezultuar shumë i suksesshëm dhe është pritur mjaft mirë nga publiku.

Në një postim të bërë në rrjete sociale, ajo tha se nëse për një javë kënga arrin 5 milion klikime, ka një surprizë për fansat, një kërcim erotik.

Tani Enca po shijon suksesin dhe ka vendosur të shkëputet nga puna e të bëj disa ditë plazh. Ajo ka publikuar së fundmi disa foto në Instagram, ku me bikini duket tepër joshëse.

Me format e kolme, me siguri të gjithë i kanë pasur sytë tek ajo.

 

View this post on Instagram

 

Uipi ma i fort e ka emrin ✨Enc✨ @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm