Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj? Ja komenti që ngriti dyshimet e mëdha (FOTO)

Më të lexuarat

Tashmë që janë rikthyer, Bora dhe Donaldi nuk i kursejnë fotot me njëri-tjetrin. Vetëm së fundmi Bora publikoi një foto krah partnerit, por këtë herë vëmendjen e ka tërhequr një detaj tjetër.

Mes shumë komentesh ka rënë në sy komenti i Semi Jaupajt, e cila është mikeshë e ngushtë e dyshes.

Këngëtarja ka komentuar emojin e një nuseje dhe ndjekësit menjëherë kanë vërshuar nga komentet: “Ka ndonjë risi?”, “Kemi dasmë?”, “Kur është data e dasmës?”.

Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj? Ja komenti që ngriti

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit