Thursday, June 8, 2023

|

Oriola dhe Erosi ndajnë momentet epike nga dreka e tyre(VIDEO)

po lexohet

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë çifti më i bukur dhe më i komentuar i showbiz-it shqiptar.

Ditën e sotme, futbollisti ka publikuar një video të modeles në Instagram. Oriola mendonte se se ai po i bënte foto, por në fakt Erosi po përdorte disa efekte jo të bukura.

“Të bëftë mirë, zemër! Po del super. Shumë e bukur.”- i thotë Erosi.

Mirëpo, Oriola nuk ka vonuar dhe ka marrë hak ndaj këtij veprimi të Erosit. Edhe ajo ka postuar një foto të futbollistit me efekte në Instagram, ku ka shkruar “Edhe ti jetë.”

 

 

të fundit

Agron Llakaj humb babain: U pamë sot në mëngjes e nuk e dija se po të puthja për herë...

Aktori Agron Llakaj ka ndarë sot lajmin e hidhur me ndjekësit e tij. Babai i tij është ndarë nga...

të ngjashëm