Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Nuk është tradhtia bashkëshortore, zbardhen tre arsyet e ndarjes së Princ Lekës me Elia Zaharia

po lexohet

Janë zbardhur tre arsyet që ndanë Princ Lekën me Elian, duke hedhur poshtë akuzat për tradhëti bashkëshortore.

Gjykata e Tiranës ka vendosur të zgjidh martesën në mes të Lekë Zogut dhe Elia Zaharias.

Në vendimin e zbardhur të gjykatës thuhet ndër të tjera se tre arsyet që kanë çuar këtë martesë në divorcë janë;

Së pari, kofliktet e vazhdueshme, mungesa e komunikimit se dyti, ndërprerja e bashkëjeteses; se treti qëndrimi i vendosur i kërkuesëve për t’i dhënë fund martesës.

Arsyet të cilat janë pranuar si nga Elja ashtu edhe nga Leka, duke hedhur përfundimisht poshtë aludimet se tradhëtia ishte shkak.

Gjithashtu në këtë vendim është përcaktuar se Elia nuk do e mbajë më mbiemrin Zogu, por do ta rikthejë atë të vajzërisë, Zaharia.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm