Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Çfarë po ndodh? Erjola bën gati valixhen për të lënë shtëpinë

po lexohet

Spektakli i mbrëmjes së kaluar në “Big Brother VIP3” ishte plot surpriza dhe debate të forta.

Një prej tyre kishte si protagoniste Erjola Doçin dhe Romeo Veshajn, pasi sipas Graciano Taganit, dyshja ka pëlqim për njëri-tjetrin. Madje balerini shtoi se aktori i ka shkruar më parë moderatores në “Instagram”, por kjo u mohua kategorikisht nga dyshja.

Pas spektaklit, Erjola bëri gati valixhen për të lënë shtëpinë, por u ndalua nga banorët e tjerë.

Pjesë nga biseda:

Graciano: Ua do ikësh ëë? Doli e vërteta? Mos ik, pse vendos kështu? Më vjen shumë keq lali, një person që është me të vërtetën dhe të drejtën nuk ka nevojë.

Erjola: Do të të përgjigjem nga studio.

Graciano: Pse kaq e dobët je ti? Pse po e bën këtë gjë? Lali nuk e doja unë këtë gjë, po thosha thjesht një të vërtetë.

Egla: Erjola përballoje!

Romeo: Mos u ndiko nga plehra. Mos dil për plehra. Çfarë po bën moj?

Egla: Erjola mos dil për të. Unë e di që ti del, por mos e bëj. Edhe 10-15 ditë kanë ngelur.

Romeo: Po i jep të drejtë atij.

Erjola: Unë e kam hequr mikrofonin o me zarf të zi o vetë.

Egla: Po ti the tënden, pse intimidohesh?

Juli: Nuk del dot ti. Pa folur me mua ti s’ke për të ikur.

Erjola: Po ik mo nuk do rri me presionet e tua për 10 mijë eurot e qelbura në finale. Po ik se latë kokrrën e namit, kam fytyrë, kam këllqe.

Egla: Po ike ti do iki dhe unë.

Juli: Cila është arsyeja pse po ikën ti?

Erjona: Nuk duroj presion këtu kaq.

Juli: Ku ke ardhur këtu në llixha?

Erjola: Eee nuk e përballokam dot.

Juli: Në qoftë se ikën do i japësh të drejtë atij.

Erjola: Do e jap përgjigjen nga studio.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm