Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Romeo dhe Erjola të lidhur jashtë BBV? Reagon për herë të parë Donaldi

po lexohet

Mbrëmjen e djeshme, në prime, Graciano deklaroi se Romeo i ka kërkuar Erjolës të lidhet me të. Deklaratë që ka zgjuar debat në shtëpinë e Big Brother Albania 3.

A je ti ai Romeo që e ke pasur fiksim jasht Erjola Doçin duke i shkruar mesazhe dhe duke ta lënë Erjola Doçi ‘seen’ gjithë kohën? A je ti ai që e ke kërkuar Erjolën për të pasur një lidhje? 

Pas kësaj deklarate që la gojëhapur të gjithë banorët nuk mungoi reagimi i Donaldit, i cili i quan manovra për vëmendje, për të kapur disa ditë më shumë në shtëpinë e Big Brother.

Kanë maçin në bark. I ka dalë maçi ia ka ngrënë bluzën. Po ta shikoni gjysma e kanë bluzën e grisur. Për të qëndruar dy ditë më shumë ose për të kapur finalen, se për fitore ta harrojnë, – tha ai te videoja në ‘Instastory’.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm