Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

po lexohet

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptarë dhe një nga artistet më të kërkuara të zhanrit pop nëpër koncerte.

Ajo është aktive në mbrëmje muzikore të ndryshme, duke performuar live për fansat e saj të shumtë.

E duke qenë prezente në mbrëmje muzikore të ndryshme, sigurisht që edhe incidentet e vogla shpesh herë mund të mos bëjnë përjashtim.

Dafina Zeqiri (Foto: Dafina Zeqiri/Instagram)

Një gjë e tillë i ka ndodhur së fundmi këngëtares, në një nga koncertet e saj, ku një fans i ka shtrënguar dorën dhe nuk e lëshonte.

Videoja është bërë virale në rrjetet sociale TikTok dhe Instagram, me shumë prej ndjekësve të cilët kanë shikuar me interesim reagimin e Dafinës në këtë situatë të sikletshme.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm