Thursday, June 8, 2023

|

Modelja e njohur bën ndryshimin drastik, nga fotot seksi tek mbulimi me shami(FOTO)

po lexohet

Kinsey Wolanski është një modele e njohur gjërësisht në rrjet për fotot e saj seksi. Me pozat e saj provokuese dhe shpesh herë e zhveshur, Kinsey ka arritur të tërheqë mjaft vëmendje.

Mirëpo, pasi u bë e njohur në Instagram si një modele seksi, Kinsey është shfaqur më ndryshe se kurrë më parë. Ajo ka postuar disa foto teksa ndodhej në Dubai, ku kishte vendosur të vishej me shami.

Në fotot e fundit, Kinsey shfaqet e mbuluar tashmë, por nuk ka deklaruar nëse do të qëndrojë në këtë formë apo është thjesht një veshje për të respektuar vendet e shenjta në Dubai.

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm