Sunday, May 28, 2023

|

Miliona dollarë, zbulohet vlera që shpenzoi Kim Kardashian për datëlindjen super luksoze!

po lexohet

Ylli i ‘Keeping Up with the Kardashians’, Kim Kardashian është mjaft e komentuar për format e saj trupore. Ajo tregon shpesh asetet bombastike që zotëron në rrjete sociale, duke rritur kështu audiencën e fansave dhe ndjekësve.

Kohët e fundit ajo është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj Kanye West mirëpo çifti i ka hedhur poshtë aludimet duke u shfaqur bashkë në publik. Para pak ditësh Kim zhvilloi një set fotografik ku në sy ka rënë një varëse luksoze që ajo mbante në qafë, i cili kishte një diamant dhe varësja arrinte vlerën e një milion dollarëve.

Mirëpo, ky nuk është shpenzimi i vetëm marramendës që ka kryer Kim, pasi së fundmi është zbuluar se dhe për datëlindjen e saj të 40-të ka shpenzuar pikërisht të njëjtën shumë të madhe.

Ajo bëri shpenzimin marramendës përfshirë udhëtimin me familjen dhe miqtë e saj në një avion privat, të cilët qëndruan në një nga ishujt më luksozë në Tahiti.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm