Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Miku i Ledrit e nxjerr “zbuluar”, Sara nuk e fsheh dot më shatatëzaninë/FOTO

po lexohet

Miku i Ledrit Petrit Kllokoqi ka zbuluar sekretin e tij dhe partneres së tij Sarës për shtatëzaninë e kësaj të fundit.

Ndonëse mediat po ziejnë prej ditësh, çifti ka zgjedhur të mos flasë por vazhdon të shijojë pushimet me miq dhe të afërm.

Por në foton e fundit të postuar nga miku i reperit duke barku i rrumbullakosur i bukuroshes që i ka marrë zemrën Ledrit.

Ata shfaqen duke darkuar në një restorant në jug të vendit ku po qëndrojnë prej fillimit të verës.

Mbase ka qenë kjo një zgjedhje e saj për të kaluar një shtatëzani sa më të qetë!

të fundit

Sa para merr Sarah Berisha për një postim në Instagram?

Sarah Berisha, një prej blogereve më të dashura, nëpërmjet një interviste të zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka folur lidhur...

të ngjashëm