Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Miku i Ledrit e nxjerr “zbuluar”, Sara nuk e fsheh dot më shatatëzaninë/FOTO

po lexohet

Miku i Ledrit Petrit Kllokoqi ka zbuluar sekretin e tij dhe partneres së tij Sarës për shtatëzaninë e kësaj të fundit.

Ndonëse mediat po ziejnë prej ditësh, çifti ka zgjedhur të mos flasë por vazhdon të shijojë pushimet me miq dhe të afërm.

Por në foton e fundit të postuar nga miku i reperit duke barku i rrumbullakosur i bukuroshes që i ka marrë zemrën Ledrit.

Ata shfaqen duke darkuar në një restorant në jug të vendit ku po qëndrojnë prej fillimit të verës.

Mbase ka qenë kjo një zgjedhje e saj për të kaluar një shtatëzani sa më të qetë!

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm