Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

po lexohet

Jessica Biel dhe Justin Timberlake janë bërë prindër për herë të dytë.

Sipas DailyMail, aktorja ka lindur në fillim të kësaj jave një djalë.

Ndërkohë, mësohet se Jessica ka pasur pranë nënën e saj, Kimberly Conroe Biel dhe djalin e madh Silas, pesë vjeç.

Lajmin e ka konfirmuar shoqja e Biel, e cila ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës së re.

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm