Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Me të brendshme transparente, Samanta Karavella ‘nxeh’ rrjetin dhe shfaqet krejt ndryshe

po lexohet

Samanta Karavella është një artistet që është rritur në skenën shqiptare. Ajo spikati për zërin e veçantë vite më parë, ndërsa tani është një nga femrat më joshëse të showbizzit. Karavella shfaqet gjithmonë në mënyrë mjaft të kuruar dhe në super formë, ndërsa së fundmi ka vendosur të rikthejë vitet ’70 me anë të ‘look-ut’ të saj.

Këngëtarja kishte zgjedhur një stil pompoz për flokët si dhe një veshje tejet ekstravagante, e cila i theksonte akoma dhe më tepër format e gjoksit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial)

Zakonisht Samanta nuk eksperimenton me pamjen e saj, mirëpo këtë herë ajo ka surprizuar fansat prej të cilëve merr shpesh komplimente.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm