Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik(FOTO)

po lexohet

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman.

Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm kolegë. Mediat shkruajnë se Loredana dhe Shindy ishin në lidhje.

Këto thashetheme janë duke qarkulluar tash e një kohë, e Shindy dhe Loredana mund të bashkëpunojnë në të ardhmen mes vete.

Madje, kënga e Shindy’s, “Affalterbach”, u dëgjua në një nga videot që postojnë Loredana e Mozzik në Instagram, të dy këta po argëtoheshin me këngët e reperit.

Reperi qe nga mediat zvicerane raportohet si ish i dashuri i Loredanës

Reperja Loredana Zefi tani mund të përballet me deportim. Ajo vjen nga kantoni i Luzernit në Zvicër, ndërkaq, siç shkruajnë mediat zviceriane, ajo u kyç në muzikë falë reperit Mozzik.

Reperi kosovar e ka mbështetur Loredanën që nga fillimi e së bashku e kanë edhe këngën “Bonnie & Clyde”.

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm