Sunday, May 28, 2023

|

Më joshëse se kurrë, Irina Shayk mahnit me pamjen natyrale

po lexohet

Irina Shayk, një ndër modelet më të kërkuara në botë, ka surprizuar fansat me paraqitjen e fundit. Së fundmi, bukuroshja ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet shumë natyrale, duke nxjerrë në pah edhe njëherë bukurinë e saj.

Me linjat perfekte dhe bukurinë që ka, Irina ka ditur gjithmonë si të tërheqë gjithmonë vëmendjen e të gjithëve. Bukuroshja ruse së fundmi ka pozuar për prestigjiozen “Vogue”, ku pozon gjysmë e zhveshur pranë vaskës.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm