Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Mamaja e Arilenës sapo zyrtarizoi lidhjen e të bijës dhe dashuria e saj për “dhëndrin” na la pa fjalë

po lexohet

Arilena Ara ka ndarë foto nga festa e saj e ditëlindjes krah familjarëve, ku nuk kishte si të mungonte ai që shfaqet kudo krah saj.

Popi Kola, menaxheri i këngëtares prej kohësh është përfolur se është i dashuri i kësaj të fundit.

Por kjo foto na i shtoi edhe më shumë dyshimet duke qenë se mamaja e Arilenës e ka puthur në faqe.

Më herët ai i dedikoi një urim këngëtares, duke e cilësuar si trashëgiminë e tij të përjetshme.

22-vjetori i Arilenës ishte pa dyshim festa e më e përfolur e kësaj jave pasi bëri bashkë shumë figura të njohura të skenës, mes tyre edhe dy rivalët e përjetshëm, Flori Mumajesi dhe Alban Skënderaj.

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm