Friday, June 2, 2023

|

Ledri zbulon për herë të parë si u njoh me Sarën, takimi i veçantë që i mori mendjen

po lexohet

Reperi i njohur Ledri Vula ka vendosur të flasë për herë të parë për dashurinë e tij me Sarën në emisionin ‘Nin’ të hënën.

Nga ‘promo’ e publikuar nga drejtuesi i emisionit, Ledri ka treguar se Sarën e ka njohur në një prej prapaskenave të koncerteve të tij, ku të gjitha shoqet e saj shkuan sepse e pëlqenin Vulën.

Pas këtij momenti reperi nga të gjitha vajzat që kishin shkuar për ta takuar pëlqeu Sarën, me të cilën nisi më pas dhe një histori dashurie.

Çifti tashmë e ka bërë lidhjen zyrtare dhe vazhdimisht i bëjnë njëri-tjetrit dedikime në rrjete sociale.

të fundit

Takime të rëndësishme! Venusi do fillojë një tranzit që do të zgjasë shumë muaj, horoskopi i së premtes

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Tani ju mund të merrni me të vërtetë zhytjen që keni qenë...

të ngjashëm