Friday, June 2, 2023

|

Ledri Vula feston ditëlindjen, urimin më të veçantë e merr nga nëna e tij

po lexohet

Sot është një ditë e veçantë për reperin e njohur Ledri Vula.

Ai feston ditëlindjen e 34-të dhe nuk kishte se si të mungonin urimet e shumta.

Padyshim, urimin më të bukur e ka bërë nëna e tij, Xheraldina, e cila ka postuar në Instagram një foto, shoqëruar me disa fjalë emocionuese.

“Dhe ata më thanë që është një djalë i vogël … dhe unë i them tani ai është një burrë i rritur … në të dyja rastet ai është një në llojin e tij .Urime ditelindja syni ninit”, ka shkruar Xheraldina.

të fundit

Keni plane për fundjavën? Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e...

të ngjashëm