Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Koronavirusi mbylli kufijtë, vipat pushojnë në bregdetin shqiptar

po lexohet

Koronavirusi ka sjellë një anë pozitive për turizmin në vend.

Gjithmonë e më shumë personazhet publike që kanë zgjedhur më herët vendet e huaja për të pushuar, tashmë po vendosen në bregdetin shqiptar, të kushtëzuar edhe nga mbyllja e kufijve.

Disa prej tyre si Ledri Vula me të dashurën, Gjiko dhe Elita me djalin e tyre, Miriam dhe Albani me fëmijët e tyre dhe shumë figura të tjera publike kanë ndarë foto në rrjetet sociale dhe duket se po ia kalojnë mjaft mirë.

Duket se edhe pjesa tjetër e vipave do të jenë të kushtëzuar të zgjedhin turizmin vendas për të pushuar, për të pasur mundësi për të zbuluar vende që nuk i dinin më parë.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm