Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Klea Huta tregon se çfarë i ndodhi kur ishte e infektuar me koronavirus

po lexohet

Klea Huta ka zbuluar se ka kaluar Covid-19 së bashku me familjen e saj.

Këngëtarja dhe moderatorja ka treguar se gjëja më e tmerrshme e simptomave të COVID-it ishte që nuk mund të nuhaste dot asgjë.

Klea tregon se disa ushqime i dukeshin sikur kishin njëjtën aromë si benzinë ose fekale.

Para disa muajsh unë dhe familja ime kaluam Covid-19. Fatmirësisht e kaluam paq. Prej dy muajsh pata as 0% nuhatje sa mendova se nuk do të nuhasja kurrë më. Ishte e tmerrshme që nuk nuhasja dot as erën e tim biri dje po çmendesha po kjo ishte e keqja më e vogël që po më ndodhte në krahasim me fatkeqësitë që kemi dëgjuar nga kjo sëmundje e tmerrshme. Kur mendova që gjithçka po i rikthehej normalitetit dhe nuhatja m’u rikthye diçka tjetër ndodhi. Disa ushqime mua më duken sikur kanë të njëjtën aromë, konkretisht: Qepa, veza, pula, vera, disa nga parfumet dhe nuk më kujtohet se çfarë tjetër. Më tjetërsohen aromat dhe kanë një aromë si benzinë ose fekale.Është e shpifur dhe realisht më ka kapur paniku nëse do mund t’i nuhas edhe njëherë ushqimet me aromën e tyre apo jo! Dua ta ndaj dhe me ju këtë gjë për të kuptuar se çfarë po na ndodh”, shkruan Klea.

të fundit

Burri filmon momentin e lindjes por kur shohin videon më vonë i habit shumë infermierja

Të kesh binjakë është lumturi ,por nga ana tjeter edhe stres. Per fat te keq, asnjë nga vëllezërit e...

të ngjashëm