Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Ki respekt për veten”, Ledioni shqetësohet për Lisin: Nuk je qeni i Romeos

po lexohet

Gjatë kësaj jave Romeo dhe Lisi kanë bërë një lojë provokative, e cila nuk është pritur mirë nga banorët.

Teksa po flitej rreth këtij debati, Romeo ka ndaluar disa herë Lisin të flasë.

Moderatori i spektaklit, Ledioni reagoi për këtë situatë duke thënë:

“Je aty ngjitur Romeos, ai ta bën me dorë dhe ti pushon. Ti nuk je qeni i Romeos. Ki pak respekt për veten tënde.”

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm