Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Hera e parë dhe e fundit”, Ledioni nervozohet: Keni derën, dilni!

po lexohet

Teksa Ledioni po moderonte spektaklin televiziv “BBVA3”, banorët e shtëpisë nuk po bindeshin të dëgjonin.

Kjo gjë nervozoi Ledionin i cili tha:

“Hera e parë dhe e fundit që e them. Unë nuk mund të imponoj që të keni respekt ndaj meje. Ju duhet të keni respekt për ate publik që rri zgjuar për t’iu parë ju. Në qoftë se nuk keni respekt aty e keni derën dhe dilni.”

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm