Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Rriten lehtë monedhat e huaja, ja me sa shiten e blihen euro dhe dollari sot?

po lexohet

Sot, më 4 Gusht 2023, dollari amerikan blihet me 94.2 lekë dhe shitet me 96.2 lekë.

Euro blihet me 103.7 lekë dhe shitet 105.2 lekë.

Paundi britanik blihet me 119.2 lekë dhe shitet me 121.5 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me 107.3 lekë, ndërsa në shitje me 109.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.6 lekë dhe në shitje me 73.4 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Rriten lehtë monedhat e

të fundit

“Dori u bë tym”, Olta Gixhari tregon për videon për të cilën u nervozua bashkëshorti

Aktorja Olta Gixhari ka rrëfyer “problemin” që ka me bashkëshortin e saj, Dorin. Ish-banorja e “Big Brother Vip” zbuloi se...

të ngjashëm