Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Këmbimi valutor për ditën e sotme, ja me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

po lexohet

Monedha e eurozonës shitet sot me 101.6 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 91.7 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 117.4 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 105.4 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm