Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

“Jam e dashuruar me ty”, Klea Huta ndan pamjen e ëmbël të djalit të porsalindur

po lexohet

Një ndër çiftet më romantikë të showbizzit, Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër për herë të parë vetëm pak ditë më parë.

Klea solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Krid. Ajo ka treguar se nga lindja e të voglit jeta e e saj dhe e partnerit ka ndryshuar shumë.

Së fundmi moderatorja nuk nguroi të ndante një pamje shumë të ëmbël të duarve të vockla të Krid, teksa ka shprehur dhe dashurinë.

të fundit

Sa para merr Sarah Berisha për një postim në Instagram?

Sarah Berisha, një prej blogereve më të dashura, nëpërmjet një interviste të zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka folur lidhur...

të ngjashëm