Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Ish-banori i “BBVA” në një lidhje dashurie? Këngëtari kapet ‘mat’ në pushime me vajzën misterioze (Foto)

po lexohet

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ishte një ndër banorët e “Big Brother Vip”, i cili bëri një bujë të madhe për romancën me Keisi Medinin. Mirëpo përveç kësaj historie dashurie, ai ishte shumë diskret përsa i përket jetës personale.

Megjithatë së fundmi në rrjet po qarkullojnë disa foto të këngëtarit së bashku me një femër, identiteti i së cilës ende nuk është bërë i ditur.

Dyshja dukeshin mjaft të lumtur, teksa ishin të përqafuar së bashku dhe po shijonin pushimet në plazhin e Borshit, ndërsa mesa duket pas ndarjes nga Keisi, Lorenci ka rigjetur dashurinë.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm