Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Kim Kardashian me probleme shëndetësore? Ylli televiziv zbulon si është gjendja e saj

po lexohet

Ylli televiziv, Kim Kardashian, iu rikthye detyrave pak javë pasi u përball me një problem shëndetësor.

Themeluesja e SKIMS zbuloi përmes një postimi në “Instastory” se kohët e fundit ajo u përball me një problem shëndetësor, por zyrtarisht është kthyer në punë.

“Theva shpatullën time dhe krisa një tendin, kështu që nuk shkova në palestër për disa javë, por jam kthyer!”, ka treguar Kardashian.

Ylli i njohur nuk u shfaq në videon që ajo postoi, por ajo tregoi trajneren e saj të fitnesit, Melissa Alcantara, e cila quhet Fitgurlmel në rrjetet sociale.

Ndërsa fokusoi kamerën te shoqja e saj, Kim vuri në dukje se Alcantara dikur i kishte ndodhur e njëjta gjë me shpatullën e saj dhe se ato po përgatiteshin të fillonin programin e saj të rehabilitimit.

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm