Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Foto/ Ofendimi i Vesës ndaj Ilnisës, reagojnë familjarët e saj dhe i bëjnë kërkesën urgjente produksionit

po lexohet

Duket se një dyshe që ka pasur probleme që prej nisjes së BBV është Vesa-Ilnisa, të cilat kanë debatuar sërish sot pasi Vesa u zgjodh lider.

Ky debat duket se e ka acaruar Vesën, e cila me ironi i drejtohet Romeos, duke i thënë: “Nga nesër kur të hedhësh mbeturinat, merr edhe Ilnisën.”

Pas këtij komenti të Vesës, fansat e Ilnisës kanë reaguar duke kërkuar masa nga produksioni për fjalorin e përdorur, ndërsa familja e cila menaxhon Instagramin e banores, e kanë ripostuar këtë kërkesë të fansave.

“Ku je o produksioni i BBV ta marrim vesh ku do hedhi Vesa Ilnisën. Ku janë ato feministet si puna e Vesës që ta marrim vesh ku duan ta shohin femrën, meqë Ilnisës ja bëtë gjyqin publik, presim të martën në darkë çfarë fshehin mbeturinat e Vesa Smolicës.”

Foto/ Ofendimi i Vesës ndaj Ilnisës, reagojnë familjarët e

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm