Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

FOTO/E shtrirë me rroba banje në det, Irma Libohova tregon linjat perfekte trupore

po lexohet

Irma Libohova është një nga artistet më të pëlqyera për publikun shqiptar. Ajo është 59 vjeç megjithatë nuk e tregon aspak moshën që ka. Artistja e ka provuar dhe së fundmi këtë pasi aji zgjedhur të publikojë në rrjete sociale nga pushimet një fotografi ku ka veshur rroba banje dhe po shijon rrezet e diellit në plazh.

Vëmendjen e morën linjat perfekte trupore, të cilat për moshën e këngëtares janë vërtet për tu pasur zili. “☀️Mirëmëngjes nga kaltërsitë e detit Jon! 🍹 🏖 Shqipëria është e bukur 😍”– shkroi këngëtarja krahas fotos ku mori mjaft komente komplimentuese.

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm