Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Fifi tregon më shumë për marrëdhënien me Xhuljon: Unë e dua më shumë…

po lexohet

Pak kohë më parë u zbulua se partneri i Fifit, për të cilin këngëtarja ka folur në shumë emisione duke mos e zbuluar portretin e tij, quhet Xhuljo Tabaku.

Së fundmi, e ftuar në ‘ After Party’, Fifi tregoi disa detaje më shumë në lidhje me partnerin e saj misterioz.

E pyetur nëse është apo jo në një lidhje, ajo u përgjigj se është një marrëdhënie e komplikuar.

E ndërsa u pyet se kush nga dyshja dashuron më shumë, ajo u përgjigj: unë.

Një tjetër detaj që Fiif zbuloi për këtë intervistë të shkurtër është fakti se ajo mes martesës dhe bashkëjetesës zgjedh të parën, duke qenë se është një natyrë tradicionale.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm