Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Festa e maturës, profesori shqiptar çmend rrjetin me kërcimin e tij

po lexohet

Mbrëmja e maturës është festa që bëhet me mbarimin e shkollës së mesme.

Kjo festë bënë bashkë nxënës e profesorë që së bashku kanë kaluar katër vite studimi.

Këtë vit në një nga shkollat tona vendore, vëmendje morri edhe vallëzimi i një profesori me nxënësit e tij.

Videoja po qarkullon në rrjete sociale, ku po komentohet në forma të ndryshme.

Si e cilësoni një vallëzim të tillë mes profesorit dhe nxënësve?

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm