Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

E shtrirë mbi ujë nudo, këngëtarja e njohur i vë “flakën” rrjetit me videon +18

po lexohet

Këngëtarja e njohur, Britney Spears i ka vendosur “flakën” rrjetit teksa ka publikuar një video nudo në Instagram.

Ylli i popit shfaqet në pamjet +18 e shtirë në bregdet, teksa ka vënë në pah format e saj trupore nën rrezet e diellit

42-vjeçarja tregoi se po mendon që të bëjë ndërhyrje estetike tek të pasmet.

“Mendoj të bëj injeksione në b*thë për ta bërë më të plotë”, ka shkruar ajo.

Të shumta ishin komentet negative që këngëtarja mori nga ndjekësit e saj, ndërsa këngëtarja e fshiu menjëherë postimin.

Nuk kaloi shumë kohë dhe Britney e postoi ësish edhe njëherë të njëjtën video, me mbishkrimin: “Përshëndetje b*tha ime”.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm