Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Euro nuk del nga “gremina”, ja me sa shiten dhe blihen dollari e paundi për sot (Tabela)

po lexohet

Sot, më 09 shkurt 2024, dollari amerikan blihet me 96.4 lekë dhe shitet me 97.3 lekë.

Euro blihet me 103.7 lekë dhe shitet 104.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.6 lekë, ndërsa në shitje me 110.6 lekë.

Paundi britanik blihet me 121 lekë dhe shitet me 121.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 71.2 lekë, ndërsa në shitje me 72.2 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Euro nuk del nga "gremina", ja me sa shiten dhe blihen dollari e

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm