Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

“Erdhi i dashuri im i ri”/ Nuk përmbahet Erjola shpreh ‘dëshirën’: Do ta puth në buzë!

po lexohet

Një banor i ri është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip Albania3.

Banori i ri është një majmun emri i të cilit është Yabu.

Yabu ka hyrë sëbashku me një mision, ku do ti ndihmojë banorët të performojnë klipin më të ri të BanaKing.

Teksa Yabu sorollatej nëpër shtëpi, Erjola ka nisur shakatë duke i thënë Romeos dhe Rozës se ai është i dashuri i saj.

Pjesë nga biseda:

Françeska: Nga e di ti që të han banana?

Graciano: A të grric ky?

Erjola: Erdhi i dashuri im i ri, do e puth në buzë…

Për më tepër ndiqni videon:

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm