Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Ngeli shtatzënë brenda Big Brother apo jashtë? Sara Gjordeni shuan dyshimet

po lexohet

Sara Gjordeni dhe Bardhi habitën të gjithë kur pak ditë më parë dhanë lajmin e ëmbël se do të bëhen prindër.

Ata janë një nga çiftet që dashurinë e tyre e nisën në Big Brother por që e forcuan akoma më shumë jashtë shtëpisë.

Lajmin e bukur ata e dhanë në TV, ku Bardhi i propozoi Sarës për martesë. E së fundmi Sara i është përgjigjur disa pyetjeve, ku dhe ka treguar se është 7 javëshe shtatzanë.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm