Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Edhe pse të ndarë, ish-bashkëshorti i bën Rudinës dhuratën e veçantë për ditëlindje

po lexohet

Ditën e djeshme aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ka festuar ditëlindjen. Ajo ka mbushur 32-vjeç dhe partneri i saj Mark Frroku i kishte përgatitur një surprizë të paparë.

Mirëpo, për Rudinën nuk kanë munguar as urimet dhe dhuratat e shumta, të cilat ajo i ka ndarë me të gjithë në Instagram.

Vëmendjen e të gjithëve ka tërhequr, dhurata e bërë nga ish-bashkëshorti, Aleksi.

Ai i ka dhuruar një bluzë të personalizuar dhe një case për telefon, me inicialet e emrit të saj “R.D”. Ky gjest ka treguar edhe një herë marrëdhënien e mirë që dyshja ka pavarësisht divorcit. Ata shfaqen shpesh edhe me vajzën e tyre të vogël, Viktorian.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm