Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Do ndiheni në presion nga pjesa sentimentale, e hëna me një lajm të mirë, çfarë parashikon horoskopi

po lexohet

Dashi
Ju jeni në kërkim të emocioneve dhe dashurive të reja. Në ditët në vijim do të favorizohen takime të reja dhe dashuri të reja, të cilat do t’ju bëjnë të harroni monotoninë që e urreni aq shumë.

Demi
Të hënën një lajm i shkëlqyer për ju. Gjatë orëve të ardhshme do të keni shumë energji në anën tuaj. Gjërat do të priren të përmirësohen gjithnjë e më shumë gjatë javës.

Binjakët
Kjo javë që fillon tani do të jetë një javë që ju duhet të harroni ose në çdo rast që do t’ju bëjë të pendoheni për të kaluarën. Mosmarrëveshjet do të kenë të bëjnë kryesisht me marrëdhënien me partnerin apo me miqtë.

Gaforrja
Ka mundësi të ketë një tension. Për sa i përket punës, ju duhet të rregulloni një projekt, veçanërisht nëse punoni në një ekip. Në këtë muaj gusht energjitë kanë filluar të zbehen.

Luani
Të hënën një lajm i shkëlqyer si në aspektin e dashurisë, shëndetit dhe punës. Një ndjenjë madje mund të lindë papritur. Me pak fjalë, ju pritet një ditë kërcitëse në çdo kuptim.

Virgjëresha
Të hënën përpiquni të jeni më pak perfeksionistë në mënyrë që të lehtësohen edhe diskutimet me familjen dhe miqtë. Të gjitha këto diskutime do të sjellin dhimbje dhe dhimbje në stomak dhe zorrët tuaja.

Peshorja
Të hënën ju do ndiheni pak mënjanë dhe nuk ju pëlqen kjo gjë. Përsa i përket punës, deri tani nuk ka qenë një vit i lehtë, por tani është koha të mendoni vetëm për pushimet! Relaksohuni.

Akrepi
Të hënën dita nuk do të jetë për t’u mbajtur mend mbi të gjitha sepse jeni pak të nënshtruar dhe nuk keni dëshirë të bëni asgjë. Mundohuni të relaksoheni, megjithatë, edhe me mendjen tuaj dhe të mos mendoni për të gjitha problemet që ju shqetësojnë.

Shigjetari
Viti i kaluar u shënua nga një punë e madhe që ju mori kohë nga përvojat tuaja ekzistenciale. Pasi keni punuar kaq shumë, tani dëshironi që hapësirat tuaja të rikthehen të përjetojnë emocione të reja.

Bricjapi
Të hënën do jetë një ditë e rëndësishme nga pikëpamja e qëllimeve për t’u arritur të cilat më në fund do të pushtohen. Në dashuri gjithçka shkon mirë si për punë.

Ujori
Të hënën mendja juaj është e hutuar nga një mijë e më shumë mendime. Ndiheni të bllokuar dhe të detyruar të bëni gjëra që vërtet nuk dëshironi t’i bëni.

Peshqit
Të hënën gjatë kësaj jave do të ndiheni veçanërisht nën presion veçanërisht në sferën sentimentale. Pavarësisht kësaj, sërish do të jetë më mirë se në ditët që sapo kanë kaluar.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm