Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Ditë me shumë papritura! Mësoni parashikimin e yjeve për sot

po lexohet

Dashi
Marsi e në mënyrë të veçantë Hëna sot do të dominojnë shenjën tuaj, duke bërë që të jeni disi të paparashikueshëm në veprimet që do të ndërmerrni. Erosi i mirë, por humori i ndryshueshëm.

Demi
Në përgjithësi dita e sotme pritet të jetë e mirë, ndonëse nuk përjashtohet ndonjë përplasje e lehtë me dikë në një debat që lidhet me punën. Afërdita dërgon sinjale për erosin.

Binjakët
Pritet një ditë me shumë të papritura për ju që sot, përveç Mërkurit që është i juaji” do të keni edhe mbështetjen e Afërditës. Thonë se fati ndihmon guximtarët, por ndoshta edhe dashnorët.

Gaforrja
Marsi dhe Mërkuri sërish janë në “përplasje” dhe efekti i saj do të reflektohet te shumë të lindur të kësaj shenje. Nuk keni pse të tregoheni kategorikë ndaj një oferte që nuk ju duket aq e përshtatshme.

Luani
Dita e sotme pritet të jetë mjaft e mirë, falë Marsit dhe Afërditës në shenjë, të cilët sot janë dominues. Fusha ekonomike duket në rikuperim të plotë, ndërsa në dashuri gjërat po shkojnë shumë mirë.

Virgjëresha
Keni kohë që jeni të zhytur në një rutine përditshmërie lodhëse dhe sfilitëse dhe mezi prisni që të vijë momenti për relaks. Rezultatet nuk do të vonojnë të vijnë.

Peshorja
Yjet duket se tashmë janë shumë të favorshëm, por sa vështirë e paskeni të merrni kthesën!? Kur keni më shumë mundësi e shanse, paradoksi është ai i zgjedhjes. Nuk dini kujt t’i vini gishtin.

Akrepi
Sot yjet janë në një pozicion jo shumë të favorshëm për ju, por kjo nuk do të bëhet pengesë që të arrini një objektiv. Ju këshillohet të bëni kujdes me shpenzimet, pasi tashmë e keni tepruar.

Shigjetari
Duke pasur Mërkurin në një orbitë të favorshme, do të keni stimujt e duhur për të qenë më krijues e më me fantazi në punën tuaj. Një njohje e re duket se do të ndryshojë jetën tuaj.

Bricjapi
Vrulli i Marsit në shenjë duket se do t’ju bëjë edhe ju të papërmbajtshëm, por pikërisht në këtë duhet të tregoni shumë maturi, sepse është nxitimi ai që ju bën të hidhni hapa të gabuara.

Ujori
Edhe ju duhet të përfitoni nga pozicioni i favorshëm i Mërkurit në shenjë për të nxjerrë në pah aftësitë tuaja të veçanta në planin profesional. Në Planin sentimental gjërat po ndryshojnë.

Peshqit
Hëna në shenjë sot do të ketë një ndikim shumë të fuqishëm, sidomos në pjesën e dytë të ditës e në mbrëmje. Duhet të tregoni më shumë tolerancë ndaj partnerit, për të evituar konflikte të kota.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm