Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Rriten temperaturat, por pasdite ka vranësira! Ja si do jetë moti sot

po lexohet

Paraditja do të mbizotërohet nga mot i kthjellët në territorin shqiptar.

Por mesdita dhe pasditja sjellin zhvillim të vranësirave në zonat Veriore dhe Verilindore duke sjellë rrebeshe shiu në këto zona.

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara gjatë mëngjesit por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 32°C.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi deri 45km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar brigjet detare dallgëzim 4 ballë.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm