Tuesday, December 7, 2021

|

Ditë e ngarkuar për këtë shenjë, oferta të reja për punë, parashikimi i yjeve për sot

Më të lexuarat

Do përjetoni emocione të bukura/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për secilën shenjë

Dashi Kushtojini më shumë vëmendje ndjenjave që kanë lindur së fundmi pasi ekzistojnë mundësitë që të lindë një dashuri e madhe. Në punë, sot nuk...

Çfarë sinjali priste Donaldi? Zbulohet e vërteta e “mesazhit” që do t’i dërgonte Bora Zemani(FOTO)

Puthja e Donaldit me Beatrix është komentuar gjatë kudo. E gjitha kjo prej faktit se aktori tha se kishte rënë dakord me ish të...

Reagimi i vetëm i Bora Zemanit pas gjithë situatës me Donaldin

Bora Zemani u bë kryefjala e medieve rozë për shkak të ish-të dashurit të saj Donald Veshaj. Donaldi edhe pse i dha shpresa Borës për...

Reagon për herë të parë mësuesi që u akuzua për pedofili dhe u pezullua nga puna: Ja çfarë i bëra nxënëses

Ka reaguar për herë të parë mësuesi “pedofil” i Beratit, Ëngjëllush Bregu. Ky i fundit u akuzua pas rikthimit në punë në shkollën “22...

Donaldi la Borën për Beatrixin, vjen reagimi i fortë i Olsa Muhametit

Donaldi u shpreh se mes tij dhe Beatrixit ka shumë kimi dhe nuk dëshiron ta ndryshe veten për askënd. “Mes nesh ka pasur kimi që...

Dashi

Situata e përgjithshme kërkon kujdes, kushtojini vëmendje asaj që i thoni partnerit/es tuaj. Në punë themi se nuk është një periudhë shumë e favorshme, prisni edhe disa javë nëse doni të ndërmerrni ndonjë hap.

Demi

Një ditë që do të ndihmojë takimet, edhe pse vetëm për ata që duan të arrijnë një synim të qartë lidhjeje. Në punën jeni duke u marrë me gjëra, por pa shumë pretendime.

Binjakët

Dashuria nuk mungon, por ju po grindeni pak më shumë me partnerin dhe vjehrrit tuaj! Në punë, veprimet tuaja kërkojnë qartësi dhe sinqeritet. Ndjeni pak tension për paratë.

Gaforrja

Po përpiqeni të krijoni një marrëdhënie paqësore në dashuri, dhe kjo mund të funksionojë. Jupiteri dhe Saturni janë të favorshëm për punën, mund të vijnë propozime të reja.

Luani

Nëse keni jetuar një histori për një kohë të gjatë, ju rekomandoj që të reflektoni mbi zgjedhjet që keni për të bërë. Nëse keni një punë si punëmarrës dhe po mendoni të ndryshoni kjo është koha e duhur për ta bërë.

Virgjëresha

Ditë shumë të ngarkuara për zemrat e vetmuara, do të përjetoni variante të reja. Në punë gjithashtu një periudhë e favorshme për takime dhe oferta të reja që po vijnë.

Peshorja

Marrëdhënia me të tjerët është e rëndësishme edhe nëse mbajtja e maskës nuk është zakon për ju. Nëse dilni jashtë skemës, mbani këmbët në tokë dhe mos supozoni se jeni të pathyeshëm.

Akrepi

Disa keqkuptime në çift mund të ndodhin për shkak të Hënës që e keni në disavantazh. Në punë, nëse jeni në krizë, mos bëni lëvizje të nxituara, përpiquni të mbani në mend pse jeni aty dhe çfarë dëshironi.

Shigjetari

Ditë jo frymëzuese për dashurinë, Venusi është kundër dhe unë nuk rekomandoj hapa të gabuar. Ende ka disa probleme në punë, jini të durueshëm, do të zgjidhen.

Bricjapi

Pritet një përmirësim pas momenteve të shumta të tensionit me partnerin. Në punë për momentin, çështjet profesionale janë pak të rëndësishme.

Ujori

Në çiftet ku ka pasur probleme, këto ditë do të ketë sqarime. Në punë, nëse doni të realizoni një projekt, do të duhet të prisni deri në fund të muajit.

Peshqit

Disa probleme të jashtme mund të ndikojnë në stabilitetin e çiftit tuaj, mbani sytë katër. Në punë, çështjet ligjore krijojnë një gjendje të fortë stresi.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...