Tuesday, December 7, 2021

|

Nisin xhelozitë në Big Brother VIP, Fifi përlotet për Granitin

Më të lexuarat

Bora Zemani thyen rekord, bën postimin e parë pas heshtjes

Moderatorja Bora Zemani ka qenë në qendër të mediave online javët e fundit për shkak të përfshirjes së saj në trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix. Edhe pse është...

Romeo është futur në ‘Big Brother VIP’ dhe po flirton me Beatrixin? Zbulohen detajet që tregojnë si qëndron e vërteta(FOTO)

Donaldi dhe Romeo që prej nisjes së karrierës së tyre televizive kanë bërë lëmsh rrjetin duke e bërë shpesh të pamundur misionin për të...

Arjan Konomi i befason të gjithë në studio dhe bën kërkesën e fortë: Tregohu njëherë burrë

Alvisa dhe Bashkimi vazhdimisht kanë pasur debate të ashpra me opinionistin Arjan Konomi në “Për’puthen”. Kur Alvisa dhe Bashkimi u deklaruan për njëri-tjetrin në “Për’puthen...

Plasin puthjet pasionante, “martohen” Donaldi dhe Beatrixi (VIDEO)

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmjen e sotme, ndërsa qëndronin shtrirë në krevat kanë shkëmbyer puthjen e parë. Ka mjaftuar kjo puthje që ata të shkëmbejnë dhe...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...

Afrimiteti mes Fifit dhe Granitit po gjen ulje-ngritje të reja çdo ditë e më shumë.

Këtë herë “krisjen” në këtë marrëdhënie e ka nxitur Fifi, e cila duket se nuk e përballon dot vëmendjen që Graniti i jep vajzave të tjera të shtëpisë.

Fillimisht këngëtarja nuk ka hezituar të nisë ironitë dhe batutat për afrimitetin mes Semit dhe Granitit, ndërsa ky i fundit reagoi i paqartë për atë që po dëgjonte.

Pak minuta më pas Fifi ka qëndruar e vetme në shtratin e saj, e përlotur teksa i thotë Granitit se nuk dëshiron që të bëhet pengesë përballë një mundësie mes tij dhe Semit.

Unë e di se si e sheh ti atë dhe nuk dua të të bëj presion“,- tha Fifi.

Graniti nga ana tjetër e mohoi këtë mundësi dhe i tha se s’duhet ta lodhë veten me të tilla mendime por të gjallërohet dhe të qeshë.

”Nëse do kisha pëlqim për të do kisha flirtuar me të, më jep mundësinë të të tregoj që jam i vërtetë’‘,- përmbylli diskutimin Graniti.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...